O firmie

Brados S.J. T.Grzesiak, P.Pawlak, K.Kuchciński istnieje od 2005 roku (początkowo działaliśmy jako spółka cywilna, od stycznia 2008 roku firma przekształciła się w spółkę jawną). Od zawsze liczyli się dla nas przede wszystkim klienci, a co za tym idzie profesjonalna obsługa i zindywidualizowane traktowanie każdego z nich. W pierwszym okresie działalności zajmowaliśmy się dystrybucją okablowania strukturalnego, zarówno miedzianego, jak i światłowodowego, a także osprzętu światłowodowego. Wymagania rynku, a także indywidualne traktowanie potrzeb każdego z klientów spowodowały, iż rozszerzyliśmy zakres naszego asortymentu o blisko 60%, co pozwoliło nam osiągnąć maksymalną komplementację dostaw. Dumni jesteśmy z tego, iż nie tylko dostarczamy zamawiane artykuły, ale podchodzimy aktywnie do składanych zamówień oraz gotowi jesteśmy służyć wsparciem merytorycznym.

W chwili obecnej w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko okablowanie strukturalne i osprzęt światłowodowy, lecz także osprzęt elektroinstalacyjny, kable elektryczne, kable telekomunikacyjne do instalacji monitoringu, koryta elektroinstalacyjne, koryta metalowe, studnie telekomunikacyjne, rury zewnętrzne, peszle, kasety podłogowe.

Brados S.J. unika schematów, granic i podziałów. To dzięki otwartemu podejściu do potrzeb klientów staliśmy się dystrybutorem firm BKT Elektronik, Madex i Kopos, na stałe w naszej ofercie zagościły też kable firm Bitner, Technokabel, osprzęt elektroinstalacyjny firm Kontakt, Polo, czy Jawel. Nietypowe zlecenia traktujemy jak wyzwanie, a wszystkim naszym klientom oferujemy pewność, iż złożone w naszej firmie zamówienie zostanie zrealizowane rzetelnie, sprawnie i na czas.powrót

copyright BRADOS 2019